Kate Moss, Yakın Arkadaşının 18 Yaşındaki Oğluyla Aşk Yaşıyor

Dünyaca ünlü top model Kate Moss, 4 yıllık müzisyen eşi Jamie Hince ile geçtiğimiz yıl ayrıldı. Kağıt üzerinde halen evli olsa da, önce 28 yaşındaki Count Nikolai von Bismarck’la birlikte oldu. Moss’un son gözdesi ise, yakın arkadaşı yönetmen Richard Curtis’in 18 yaşındaki oğlu Jake Curtis…

kate-moss

YAKIN ARKADAŞININ 18 YAŞINDAKİ OĞLUYLA BİRLİKTE

Stil ikonu, topmodel Kate Moss, The Kills grubunun solisti Jamie Hince ile 2011 yılında rüya gibi bir törenle evlenmişti. Dört yıllık evliliğin ardından geçtiğimiz sene ayrıldıklarını açıklayan çift, henüz boşanma girişiminde bulunmasa da Kate Moss için hayat bir hayli hızlı akıyor.

KRİTERİ 10 YAŞ BİRDEN DÜŞÜRDÜ

Moss, önce Aristokrat bir aileden gelen Londralı 28 yaşındaki fotoğrafçı Count Nikolai von Bismarck’la birlikte oldu. Mirror’un haberine göre; Moss’un son gözdesi ‘Love Actually’ filminin yönetmeni, yakın arkadaşı Richard Curtis’in 18 yaşındaki lise öğrencisi oğlu Jake Curtis.

“30’UNDAN SONRA GENÇ ERKEKLERE İLGİ DUYAR OLDU”

Moss’a yakın bir kaynağın Daily Mail’e yaptığı açıklama şöyle: ‘Evet bu doğru. Nikolai ve Kate geçtiğimiz günlerde ayrıldı. Kate şimdi Jake’le daha eğlenceli zaman geçiriyor. 30 yaşından sonra Kate nedense kendisinden bir hayli genç erkeklere daha çok ilgi gösterir oldu. Böylece kendini yaşlı hissetmiyor ve genç erkeklerin ilgisini çekebilmek de onun için bir başarı oldu.’
Moss, 15 yıl önce Jake’in büyük dayısı ressam Lucian Freud’a kızı Lila Grace’e hamileyken çıplak poz vermiş, o dönem de 80 yaşındaki ünlü ressamla adı aşk dedikodularına karışmıştı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir