Game of Thrones 7. Sezon

Dünyanın en çok izlenen dizisi game of thrones 7.sezonda bomba gibi geliyor. HBO televizyon şirketi tarafından onaylanan 7.sezon muhtemelen 1. bölüm izlenirken 8. sezonun onayınıda alacak.Game Of Thrones 7ci sezon

Game of Thrones 7. Sezonun onayı 6cı sezonun ilk bölümü ile onaylanmıştı.

Dizinin 7.Sezonunda geçmişte olan bazı sahneleri hatırlamanızı sağlayacak görüntüler olacak bu görüntüleri kaçıranlar muhtemelen dizinin ilerleyişini tahmin edemeyebilir.

Dizi yapımcılarının verdiği bilgiye göre 16 Temmuz 2017 tarihinde Game of Thrones 7. Sezon yayınlanmaya başlayacak HBO televizyon kanalından izleyebilirsiniz.

İşte 7.sezonun fragmanı

Kate Moss, Yakın Arkadaşının 18 Yaşındaki Oğluyla Aşk Yaşıyor

Dünyaca ünlü top model Kate Moss, 4 yıllık müzisyen eşi Jamie Hince ile geçtiğimiz yıl ayrıldı. Kağıt üzerinde halen evli olsa da, önce 28 yaşındaki Count Nikolai von Bismarck’la birlikte oldu. Moss’un son gözdesi ise, yakın arkadaşı yönetmen Richard Curtis’in 18 yaşındaki oğlu Jake Curtis…

kate-moss

YAKIN ARKADAŞININ 18 YAŞINDAKİ OĞLUYLA BİRLİKTE

Stil ikonu, topmodel Kate Moss, The Kills grubunun solisti Jamie Hince ile 2011 yılında rüya gibi bir törenle evlenmişti. Dört yıllık evliliğin ardından geçtiğimiz sene ayrıldıklarını açıklayan çift, henüz boşanma girişiminde bulunmasa da Kate Moss için hayat bir hayli hızlı akıyor.

KRİTERİ 10 YAŞ BİRDEN DÜŞÜRDÜ

Moss, önce Aristokrat bir aileden gelen Londralı 28 yaşındaki fotoğrafçı Count Nikolai von Bismarck’la birlikte oldu. Mirror’un haberine göre; Moss’un son gözdesi ‘Love Actually’ filminin yönetmeni, yakın arkadaşı Richard Curtis’in 18 yaşındaki lise öğrencisi oğlu Jake Curtis.

“30’UNDAN SONRA GENÇ ERKEKLERE İLGİ DUYAR OLDU”

Moss’a yakın bir kaynağın Daily Mail’e yaptığı açıklama şöyle: ‘Evet bu doğru. Nikolai ve Kate geçtiğimiz günlerde ayrıldı. Kate şimdi Jake’le daha eğlenceli zaman geçiriyor. 30 yaşından sonra Kate nedense kendisinden bir hayli genç erkeklere daha çok ilgi gösterir oldu. Böylece kendini yaşlı hissetmiyor ve genç erkeklerin ilgisini çekebilmek de onun için bir başarı oldu.’
Moss, 15 yıl önce Jake’in büyük dayısı ressam Lucian Freud’a kızı Lila Grace’e hamileyken çıplak poz vermiş, o dönem de 80 yaşındaki ünlü ressamla adı aşk dedikodularına karışmıştı!

Parmak Tipine Göre Karakter Analizi

Ne kadar gerçek ne kadar yalan eminiz ki herhangi bir ülkenin bilim adamı bunu araştırmıştır.

Parmaklar ve kişilik arasında bir ilişki olduğunu biliyor muydunuz? Sol elinizi uzatın ve sizin parmak türünüz hangisiyse alttaki açıklamaları okuyun. Açıkçası parmak uzunluğunuz size dair çok şey söylüyor.

Parmak Tipine Göre Karakter Analizi
Parmak Tipine Göre Karakter Analizi

Parmaklarınız A’daki gibiyse oldukça büyüleyici bir karaktere sahipsiniz, sosyalsiniz, olabildiğince aktif bir hayatınız var, yapacağınız işlerin bir kısmında fayda gözetiyorsunuz. Çözüm insanı olsanız da oldukça çetin bir yapınız da var. Genelde analitik kişiler bu ellere sahip olduğundan sizin için sebep sonuç ilişkisine önem veren biri diyebiliriz. Boş işlerle vakit kaybetmeyi sevmiyorsunuz.

Parmaklarınız B’deki gibiyse, KESİNLİKLE öz güveni yüksek bir insansınız. Başarılı olmak için başkalarının yardımına ihtiyacınız yok. Oldukça girişgen bir insan olduğunuzdan çevrenizle çok çabuk kaynaşıyorsunuz. Sizi üzecek insanlarla yakınlık kurmamaya dikkat ediyorsunuz.

Parmaklarınız C’deki gibiyse, siz ortamlarda gruba öncülük eden insanlardansınız. özverili yapınız sizi barışçıl yapıyor. Hayatınızda her konuda olabildiğince dengeli kararlar almaya çalışıyorsunuz. Ama o bu üzülmesin diye kendi doğrularınızdan da vazgeçme niyetiniz yok. İlişkilerinizde de oldukça sadıksınız.

Anne Kız Kombinleri

Son zamanlarda sıkça rastladığımız anasına bak kızını al kombinlerini sizler için bir araya topladık. Anne ve kızı birbirinin burnunudan düşmüşler sanki.

Anne ve Kızları
Anne ve Kızları

Beyaz Geçici Dövmeler

Dövmeleri bir çok bayan sevsede kalıcı ve çıkartması zor olduğu için vücudumuza uygulayamıyoruz. Bu dövmeler ise beyaz ve kına desenliler üstelik istendiği zaman çıkartılabiliyor. Dövmelerin yerini tutacağa benziyor.

Geçici Dövme
Geçici Dövme

Fiberoptik Gelinlik İle Geceye Işık Saçın

Met Gala, Metropolitan Museum of Art’ın Costume Institute yararına her yıl düzenlenen bir yardım galasında boy gösteren bu ışıl ışıl gelinlik Tasarımcı Posenin imzasını taşıyor.

Gelinlik
Gelinlik

Jon Snow Diziye Geri Dönüyor Mu?

Kit HarringtonJon Snow karakterini canlandıran Kit Harington kendisiyle röportaj yapan muhabire 30 yaşımda Game of Thrones dizisinin biteceğini ve kendisinin çok yorulduğunu belirtti.

Game of Thrones dizisi ile yıldızı parlayan genç oyuncu şuanda 28 yaşında ve dizi 2 sene daha sürecek ve hayatımın bir parçası olacak dedi.

 

Game of Thrones Sinema Filmi Oluyor !

Başarısı ile dünyada çok izlenen dizi Game of Thrones film oluyor.

Game of ThronesABD’li yazar George R.R. Martin seriden farklı olarak yeni hikayeler yazılabileceğini ve çok yakında kısa roman tarzında kitapların çıkıp bu kitaplarında bir sinema filmine dönüştürülebileceğini belirtti.

 

Dizinin yapımcı şirketi HBO şuan böyle bir durumun söz konusu olmadığını fakat tepkiye göre bu projeyi hayata geçirebileceklerini söyledi.

 

Shameless Çok Yakında Türkiye’ye Uyarlanıyor.

Yabancı diziler arasında Türkiye’de de çok fazla izleyici kitlesi bulunan Shameless dizisi türkiyeye uyarlanıp televizyonlarda yerini alacakmış.

Shameless

Merak edilen o ki Shameless dizisi oyuncularından Emmy Rossum dizideki adı Fiona Gallagher veya arkadaşı Shanola Hampton gibi oyuncuların açık ve erotik sahneleri Türkiye’de nasıl karşılanacak Rtük buna izin verecek mi?

Taylor Hill İnce Olduğum İçin Beğenilmezdim

Victoria’s Secret’ın yeni yüzlerinden Taylor Hill lise zamanlarında ince olduğu için erkeklerin yüzüne bile bakmadığını söylüyor.

Cosmopolitan dergisine verdiği röportajda kendisini okulda görülmeyen, ilgi çekemeyen bir kız olarak tanımlıyor.

Taylor Hill 14 yaşında keşfedilen modellerden birisi.