Erkeklere Alınabilecek Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

Yaşam 13 Kasım, 22:38'de eklendi

Bayanların en zorlandığı konulardan birisi hediye almak desek kesinlikle hayır diyeceğinizi biliyoruz, fakat biz yinede sizler için alternatif erkeğe hediye fikirlerini ortaya atalım dedik.

Erkeklere hediye almak bir çok bayan için zor değildir, zira alışverişi onlardan iyi yapan ve gördüğümüz ürünü fiyatına kadar hatırlayan, onlardan fazla çalışsak dahi yine de hediye almak için zaman ayırabiliriz.

Erkeklere hediye alma konusunu bir kaç faktöre ayırabiliriz.

  1. Giyim-Kıyafet
  2. Hediyelik Eşya ve Teknoloji Ürünleri
  3. Ofis Malzemeleri
  4. Tatil ve Gezi Hediyeleri
  5. Ev Dekorasyon Ürünleri

1.  Milli doğum günü hediyesi; Kıyafet:

Erkek kişinin giyim stilini öğrendikten sonra en iyi hediyeler arasında gömlek ve Tshirt gelir. Pantalon ve benzeri kıyafet hediyeleri riskli olabileceği için alınmasını pek tavsiye etmiyoruz.

Erkeklere kuyafet alırken kendi zevkinize göre değil erkeğin zevkine göre kıyafet almaya özen gösterin.

Örnek olarak: Gömlek, t-shirt, spor elbise(eşofman), ayakkabı.

2. Hediyelik Eşya ve Teknoloji Ürünleri

Bayanların hiç anlamadığı bu hediye türleri için erkeğin yakın çevresinden veya sizin çevrenizden bir erkekten yardım almanız şart. Bu yardımı alırken hediye alınacak erkeği kıskanmayan veya kıskanmayacak yapıda birisini bulmanız çok önemli.

Örnek olarak: Cep telefonu, dijital aletler, zevkine göre kumandalı uçurulabilir dronelar örnek hediye olabilir.

3. Ofis Malzemeleri

Hediye alınacak erkeğin iş durumuna göre ofis veya iş yerinde kullanabileceği bir hediye hoş olabilir. Erkeklerin en çok vakit geçirdikleri yer iş yerleri olduğunu unutmamamız gerekli.

Örnek olarak: Ofis masa setleri( kalem, ajanda, mektup açacağı vs.), Aydınlatma ürünleri(masa abajuru)

4. Tatil ve Gezi Hediyeleri

Erkekler tatil yapmayı ve gezmeyi çok sever, fakat iki çeşit erkek vardır. Birincisi tatilde yatmayı diğeri ise kültür turu ve gezileri tercih edebilir.

Erkeklere doğum günü olarak tatil hediye edebileceğiniz tur şirketleri mevcut ve bir çok kıyafetten ucuza mal edebilirsiniz.

5. Evde vakit geçirmeyi seven erkeklere: Dekorasyon ve Ev Hediyeleri

Düşününki evden çıkmayan boş vakitlerini evde geçiren ve hobileriyle ilgilenen bir erkek. İşte bu erkeğe alınabilecek en güzel hediyeler ev dekorasyon ürünleri. Retro duvar saatleri, akvaryum , bonsai ağaçlar vs.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

bardakta turşu suyu