Yargıcıdan 10 Harika Bayan Gömlek Modeli

Tasarımı ve şıklığıyla Türkiyenin en iyi markalarından birisi olan Yargıcıdan enfes gömlek modelleri.

Yargıcı Bayan Gömlek Modelleri Moda Yargıcı Bayan Gömlek Modelleri Moda Yargıcı Bayan Gömlek Modelleri Moda Yargıcı Bayan Gömlek Modelleri Moda Yargıcı Bayan Gömlek Modelleri Moda Yargıcı Bayan Gömlek Modelleri Moda Yargıcı Bayan Gömlek Modelleri Moda Yargıcı Bayan Gömlek Modelleri Moda Yargıcı Bayan Gömlek Modelleri Moda Yargıcı Bayan Gömlek Modelleri Moda

Bayanlar İçin Araba Önerileri

Öncelikle ekonomik durumu gözardı ederek bu listeyi hazırladığımızı unutmayın lakin araçların ortalama fiyatlarını da sizler için yazımıza yazıyoruz.

Araç fiyatları senede birden fazla kez değiştiği için fiyatlarda farklılık görülebilir.

1.) Volkswagen Polo

volkswagen-polo-gt

Genel olarak genç arabası olarak adlandırılan Pololar bir çok model ile karşınızda olacak özellikle otomatik vitesli olanları bayanlar için ideal bir araba. Alınabilir fiyatları 25.00 ile 60.000 arasında değişmekte. Daha yüksek fiyatlı olanların çok işinize yarayacağını düşünmüyoruz.

2.) Volkswagen Golf

golf-_16_special

Eğer Polo size ufak geldi ve arkası daha geniş bir araba istiyorsanız erkekler kadar bayanlarında sıklıkla kullandığı Golfler tam size göre. Direksiyon hakimiyetine ve şöförlüğüne güvenen bayanların tercihi olabilir.

3.) Mini Cooper

mini coope

Hem görsel açıdan dikkat çekici hemde performansı çok yüksek Mini Cooperlar BMW tarafından üretilmekteler. Arabaya çok kişi binmeyecek diyorsanız Mini Cooper’da bayanların tercihi bir araba modeli.

Alınabilir fiyatları 35.000 ile 70.000 arasında değişmektedir.

4.) Fiat 500

Fiat_500C_Snow (3)

Şehir içi kullanımlarda çok ideal hatta uzun yollarda da işinizi görebilecek bir araba Fiat 500 konforu çok yüksek olmasa da her kadının hoşuna gidebilecek bir araba modeli. Alınabilir fiyatları 30.000 ile 55.000 arasında.

5.) BMW 1.16 -1.18

bmw+2

Konfor isteyenlere performansı düşük olsada BMW1.16 veya 1.18 modelleri çok uygun. Bayanlara da çok yakışan bir araba modeli. Alınabilir fiyatları 35.000 ile 80.000 arasında.

6.) Seat Ibiza

Seat-Ibiza-0

7.) Ford Fiesta

ford fiesta

8.) Volkswagen Beetle

volkswagen-beetle-cabrio

9.) Audi A-3

audi a3

10.) Nissan Micra

nissan

11.) Hyundai i10 – i20

Hyundai i10

12.) Toyota Yaris

Toyota Yaris

13.) Nissan Juke

nissan-juke-main-03